معرفی کتاب زُلال

معرفی مراکز فروش
بررسی کتاب زلال

کتاب زُلال زندگی عارف واصل شهید سید رضا پورموسوی

معرفی کلی

عنوان: زلال 

موضوع: روایت مستند زندگی عارف شهید سیدرضا پورموسوی

نویسنده: خانم لیلا محمدی

تعداد صفحات:584

ناشر: انتشارات سروش

طراح جلد: محمد روح‌الامین

ویراستار: معزز پرنیان

 سال انتشار چاپ اول: 1400

 

معرفی کتاب زُلال

صحبت از شهدای دفاع مقدس ، ذهن ما را به سمت شهدای کربلا می‌کشاند ، یاد انسانهای پاکی که گوش به فرمان امام حسین علیه‌السلام و چشم در چشم مولا سپرده و معشوق و دلداده ی امام زمان خویش و ذوب در نگاه ایشان اند. 

و انگار جانفشانی فرزندان اباعبدالله در رکاب مولایشان پایان ندارد و هنوز عباس گونه ، میدان را علمداری میکنند …

روایت کتاب زلال، روایت سید رضا ، شهیدی از شهدای سادات بزرگوار دفاع مقدس است ، که بارها به ملاقات امام زمانش مشرف گشته و محوِ رضا و رحمتِ حق،  به دیار حق شتافته و أَحیا ٌٕ عندَ رَبِّهِم یُرزَقون میگردد.

کتاب زلال ،  مستند زندگی سیدرضا پورموسوی، شهیدی عارف از دیار دزفول، شهر مقاومت است که نویسنده در 584 صفحه آن را روایت نموده است.

این کتاب در سه فصل ، فقط یک جرعه، شیدایی و مکاشفه به توصیف زندگی شهید می‌پردازد.

در ابتدا ، مقدمه دکتر محمدرضا سنگری و در پایان تاییده ی دوستان و خانواده شهید درخصوص مطالب کتاب دیده میشود.

کتاب با  تولد سیدرضا  آغاز می گردد. خاطرات کودکی و حضورش در جبهه و ملاقات با امام عصر (عج) و  وصف زیبای لحظات شهادت و عروج سیدرضا که فراز پایانی کتاب است  را از جمله ی موضوعات جذاب و به یاد ماندنی این کتاب  میتوان شمرد.

در این کتاب ، خواننده  ناخودآگاه وارد ضمیر سیدرضا شده و تا آخر کتاب و لحظه شهادت سیدرضا، بدون اینکه اطرافیان سیدرضا بدانند،  خود را  محرم اسرار سیدرضا می‌بیند و همراهی مینماید. 

خواننده کتاب در ضمن مطالعه، روش اصلی رضایت و دیدار با امام زمان عجل الله تعالی فرجه  را دریافت مینماید اما شیوه و ذکری خاص برای دیدار مشخصاً بیان نمیشود.

تعداد صفحات کتاب کمی زیاد بوده و در ابتدا دلسردی برای برخی خوانندگان کتاب که عادت به کتابهای سبک دارند ایجاد می‌نماید ولی در ادامه ، شیوه نگارش کتاب به صورت داستان مستند، جذابیت مطالعه را بیشتر نموده و خواننده را ترغیب به مطالعه بیشتر مینماید.

زلال  به نویسندگی خانم لیلا محمدی  و انتشارات سروش  پا به عرصه نشر گذاشته و دلهای شیدا را برای ملاقات با  امام عصر عج  ، سوزنده تر نموده است.

کلیپ معرفی کتاب زلال

پخش ویدئو

معرفی مراکز فروش

شما می‌توانید کتاب زلال را به دو طریق خرید آنلاین از سراسرکشور و خرید حضوری در شهر دزفول تهیه نمایید

برای خرید آنلاین می‌توانید با مراجعه به وب سایت انتشارات سروش از طریق لینک زیر اقدام به تهیه کتاب فرمایید.

برای خرید حضوری در شهرستان دزفول می‌توانید با مراجعه به کتاب فروشی های وارثین، معراج، رشد، تبیان(سبزقبا) اقدام به تهیه کتاب فرمایید

درباره ما :

سایت زلال تحت نظارت خانواده محترم شهید سیدرضا پورموسوی بروزرسانی می‌شود.

با ما در ارتباط باشید: Seyedrezashahid@gmail.com